Google My Business (Benim İşletmem) Kaydı

Google My Business (Benim İşletmem) Kaydı

Bizler Dijital Pazarlama ve Reklamcılık Uzmanlarıyız

İhtiyacınız olan dijital pazarlama ve dijital reklamcılık çözümlerini sunuyoruz

İşletmeler ve markalar için bugün Google My Business kaydı büyük bir önem taşıyor. Google arama sonuçlarında işletmenin harita ve tüm iletişim bilgileri dahil görüntülenebiliyor. Müşterileriniz mobil cihazlarını kolayca kullanarak işletmenizin lokasyonunu kolayca bulabiliyor ve ulaşabiliyor.

Google My Business kaydı ile işletmenizin adresini, telefon numarasını, haritadaki yerini, çalışma saatlerini ve hatta işletmeniz ile ilgili görüşleri(yorumları), işletmenize verilen puanları(yıldızları) görüntüleyebiliyorsunuz.

Yine Google My Business hesabınıza ürünlerinizin, işletmenizin ve personelinizin fotoğraflarını ekleyebiliyorsunuz.

Tüm bu bilgiler müşterileriniz için büyük kolaylık sağladığı gibi SEO(Arama Motoru Optimizasyonu) açısından da önem taşıyor. Bu kayıt, Google aramalarında işletmenin ilk sayfa sonuçlarında çıkmasını destekler.

Aynı zamanda Google My Business kaydı Adwords reklamlarından konum işaretlemesi yapılmasını da sağlar ve reklam performansını artırır.

Sosyalink Digital Agency uzman kadrosuyla Google My Business kaydını işletmeniz adına gerçekleştirmek için Google ile başvuru iletişim sürecini yönetir.

Sosyalink Digital Agency, başvuru ve kayıt işlemleri için işletmeden gerekli bilgi ve belgeleri talep eder. Google My Business kaydı Google’ın onanıyla gerçekleşmekte ve Sosyalink Digital Agency bu onay sürecini işletme adına yönetmektedir.

Sosyalink Digital Agency, uzman ekibinden yararlanarak siz de hedef kitlenize “Google My Business” kaydı ile etkin biçimde ulaşabilirsiniz.