İnsan Kaynakları

İnsan Kaynakları

Sosyalink Digital Agency, müşterilerine uzman bir kadro ile hizmet sunmaktadır. Sosyalink bünyesine katılan her çalışan, enerjisi, motivasyonu yüksek bir ekibin parçası olur.

Sosyalink çalışanları, çözüm odaklı düşünür, müşterilerine değer katan yaratıcı fikirlere ve işlere imza atarlar.  Sosyalink, bilgi ve deneyimi yüksek bir kadro ile çözümler geliştirirken, yetenekli gençlerin kendilerini geliştirmeleri ve ustalarıyla deneyim kazanmaları için de benzersiz bir fırsat sunar. Sosyalink’te çalışanlar için eşit ve adil bir çalışma ortamı esastır. Yaratıcı fikirler ve özverili çalışma ödüllendirilir.

İLKELERİMİZ

  • Müşteri odaklı ve değer temelli düşünürüz.
  • Şeffaflık içinde çalışır, asla müşterilerimizi yanıltmayız.
  • Yanlış yaptığımızda, bunu açık yüreklilikle kabullenir, yanlışımızı en hızlı biçimde düzeltiriz ve aynı yanlışların tekrarlanmaması için çözümler üretiriz.
  • Her zaman en iyisini yapmak için yeni bir fırsat olduğunu düşünür, bunu bulmak için çalışır, araştırır, geliştirir ve uygularız.

Eğer siz de Sosyalink ekibi içerisinde yer almak isterseniz, aşağıdaki formumuzu kullanarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

  • Accepted file types: doc, docx, xls, pdf, jpg, gif, jpeg, png.
    En fazla 5 MB