Yandex Direct Reklamları

Yandex Direct Reklamları

Bizler Dijital Pazarlama ve Reklamcılık Uzmanlarıyız

İhtiyacınız olan dijital pazarlama ve dijital reklamcılık çözümlerini sunuyoruz

Google’un Adwords reklamcılık hizmetlerinin muadili olan Yandex’in Direct önemli dijital reklamcılık kanallarından biridir. Yandex Direct, arama ve içerik reklamı yayınlama sistemidir. Bu sistem, Yandex’te veya diğer binlerce sitede benzer ürünleri ya da hizmetleri arayan kişilere reklamınızı gösterir.

Yandex.Direct’te de Adwords’te olduğu gibi ücretlendirme tıklama başına ya da görüntüleme başına gerçekleştirilir.

Yandex.Direct Reklam Türleri

Yandex reklam biçimleri Yandex.Direct ve Görüntülü Arama Reklamlarıdır. Yandex.Direct tıklama başına ödemeye dayalı, gerçek zamanlı teklifle çalışan bir sistemdir. Görüntülü Arama reklamı ise Yandex arama sonuçları sayfasında gösterilen, belirli bir ilgi alanına sahip hedef kitleyi çekmek için en uygun yollardan biridir.

Yandex Harita Kaydı

Yandex haritalarında işletme bilgilerinizin yer almasıyla iletişim bilgileriniz, adresiniz, çalışma saatleriniz gibi bilgileri görünür kılabilir, potansiyel müşterilerinizin sizi kolayca bulmasını ve size ulaşmasını sağlayabilirsiniz.

Yandex Harita Kaydında İşletmem Nerede Gösterilir?

  • Arama satırına girilen sorgu ile en alakalı arama sonuçları haritada görüntülenir ve kullanıcıların ilgisini çekecek kurumların listesi görüntülenir.
  • Arama ile alakalı en yakın işletmelerin listesi arama sonuçlarında harita üzerinde işaretlenmiş şekilde görüntülenir.
  • Kullanıcılar Yandex Haritalar’da belli bir ürün veya hizmet arattığında, aradığı hizmeti veren işletmelerin listesi ve konumları görüntülenir.

Sosyalink Digital Agency, uzman ekibinden yararlanarak siz de hedef kitlenize “Yandex.Direct” ile etkin biçimde ulaşabilirsiniz.